Fissler – Bezkompromisowa jakość Premium

Produkty firmy Fissler produkowane są za pomocą skomplikowanych procesów produkcyjnych i są dopuszczone do sprzedaży po poddaniu ich rygorystycznej kontroli jakości. Jako jeden z głównych niemieckich producentów naczyń kuchennych , Fissler świadomie wybiera produkcję w Niemczech ze względu na najwyższą jakość produkcji. Najnowocześniejsza technologia i gwarancja precyzji produkcji "Made in Germany" ceniona jest na całym świecie. Aby zapewnić utrzymanie tego standardu, Fissler wykorzystuje System Zarządzania Jakością certyfikowany przez DEKRA zgodnie z normą DIN EN ISO 9001

Przyjemność gotowania dzięki wysokiej jakości
Firma Fissler jest ceniona na całym świecie za wysoką jakość produktów, eleganckie akcesoria kuchenne, które dostosowane są do wymagań użytkownika. Funkcje użytkowe  i design produktów Fissler są dostosowane do zaspokojenia najszerszej gamy wymagań klienta przez cały czas.

Przykładem udanej realizacji surowych wymogów jakości jest kolekcja original pro collection®. Na przykład, pokrywka garnka tej linii Premium dla kucharzy zawodowych i hobbystów, została wzbogacona o gładką obręcz wzmacniającą. Umożliwia to precyzyjne zamknięcie pokrywki i oszczędność energii, ponieważ do gotowania wymagana jest mniejsza ilość płynu.

fissler teaserbild quality innovation kl 12

Innowacja
Wyróżniająca pomysłowość produktu zapewniła firmie Fissler dziesiątki lat wiodącą pozycję  na rynku naczyń  kuchennych.
» więcej

fissler teaserbild quality control kl 12

Gwarancja jakości
Pełen cykl produkcyjny gotowego do  ostatecznego oszlifowania i wypolerowania garnka firmy Fissler składa się z  63 kroków.
» więcej

fissler teaserbild quality gr 16

Nagrody
Produkty firmy Fissler wyróżnia niezliczona ilość nagród, które zdobyły za jakość oraz design.
» więcej
Kontakt

Czy masz jakieś pytania, sugestie lub życzenia w odniesieniu do naszych produktów? Dział Obsługi Klienta Fissler z przyjemnością pomoże.

» kontakt

Znajdź Partnera

Szukasz sprzedawcy produktów Fissler? Tutaj znajdziesz adresy sklepów Fissler w Polsce.


» znajdź partnera