Jakość pod kontrolą

fissler teaserbild quality control gr 11

Kontrola jakości przez osobę i urządzenia
Fissler nie opiera się tylko na precyzyjnych urządzeniach do kontroli swoich produktów, ale również na precyzyjnej kontroli jej inżynierów. Oznacza to, kompleksową kontrolę na każdym etapie procesu produkcji i ciągłe doskonalenie metod i narzędzi.

Dzięki najnowszym metodom produkcji Fissler gwarantuje, że wszystkie produkty z pewnością spełniają kryteria krytycznej analizy naszych inżynierów w odniesieniu do dokładności, funkcjonalności i materiałów w jednej z wielu kontroli jakości. Wszystkie procedury są monitorowane przez nasz System Zarządzania Jakością.

W skrócie: wszystkie procesy w firmie są poświadczone przez DEKRA i zgodne z DIN EN ISO 9001. Sprawdzona jakość firmy Fissler konsekwentnie zatem oznacza najlepszą jakość. W ten sposób firma zapewnia, że wszystkie garnki i patelnie Fissler, które opuszczają fabryki spełniają najsurowsze wymagania.

Fissler produkuje wysokiej jakości produkty w Idar-Oberstein i Hoppstädten-Weierbach w powiecie Birkenfeld, w Nadrenii-Palatynacie.
Kontakt

Czy masz jakieś pytania, sugestie lub życzenia w odniesieniu do naszych produktów? Dział Obsługi Klienta Fissler z przyjemnością pomoże.

» kontakt

Znajdź Partnera

Szukasz sprzedawcy produktów Fissler? Tutaj znajdziesz adresy sklepów Fissler w Polsce.


» znajdź partnera