Sukces dzięki innowacji

fissler teaserbild quality innovation gr 11

Wyróżniająca pomysłowość produktu zapewniła firmie Fissler dziesiątki lat prowadzenia na rynku naczyń kuchennych. W poszukiwaniu doskonałych rozwiązań firma stale pracuje nad nowymi pomysłami, ale również zwiększa gamę istniejących produktów. W związku z tym z roku na rok Fissler wprowadza na rynek produkty, które ułatwiają gotowanie i zapewniają użytkownikom więcej zabawy podczas gotowania.

Fissler wyznacza nowe trendy w gotowaniu
Firma stale wyznacza nowe standardy i trendy w gotowaniu. Liczne patenty, projekty i nagrody potwierdzają efektywność firmy.

Ostatnim przykładem innowacyjnej siły firmy Fissler jest nowa linia Premium solea®. Innowacyjna funkcja wylewania umożliwia odcedzanie bez konieczności zdejmowania pokrywy. Dlatego niewygodne w użytku ścierki do naczyń, podstawki oraz sitka należą do przeszłości.

Wiele innych innowacji firmy Fissler zrewolucjonizowało świat sprawiając, że gotowanie jest przyjemniejsze:

  • pierwszy szybkowar firmy Fissler w 1953;
  • elegancki brzeg umożliwiwający bez kroplowe wylewanie;
  • modne połączenie odlewanego tworzywa ze szkłem oraz stalą nierdzewną linii black edition;
  • Saft-O-Matic do automatycznego dozowania płynów podczas pieczenia; 
  • powłoka patelni zapobiegająca przywieraniu Protectal Plus;
  • dno CookStar all-stove base, które zapewnia idealną stabilność w celu optymalnego rozprowadzania ciepła dzięki czemu oszczędzamy energię;Kontakt

Czy masz jakieś pytania, sugestie lub życzenia w odniesieniu do naszych produktów? Dział Obsługi Klienta Fissler z przyjemnością pomoże.

» kontakt

Znajdź Partnera

Szukasz sprzedawcy produktów Fissler? Tutaj znajdziesz adresy sklepów Fissler w Polsce.


» znajdź partnera