Marka

fissler teaserbild1 thebrand 30

Fissler - "Superbrand Germany"
Fissler jest jedną z "Superbrands Niemcy 2007". Niezależna organizacja Superbrands ® odznacza tą nagrodą najsilniejszy produkt i markę w ponad 40 krajach.

Dla przyjemności w gotowaniu
Fissler jest autorytetem w kuchni niemieckiej i międzynarodowej - marka, którą każdy bierze pod uwagę przy zakupie garnków i patelni. Zgodnie ze sloganem firmy, brzmiącym: „Ciesz się z gotowania”, produkty znajdujące się w ofercie firmy przynoszą radość każdemu, kto kocha gotowanie.

Znana na całym świecie
Firma Fissler zajmuje się produkcją wysokiej jakości garnków od ponad 170 lat w ponad 80 krajach na całym świecie. Dziś marka gotowania z przyjemnością i pasją jest jedną z wiodących na świecie marek naczyń o najwyższej jakości.

W sukcesie firmy Fissler ważna jest jej konsekwentna orientacja na klienta. Oprócz innowacyjnego produktu firma Fissler oferuje pomoc w znalezieniu odpowiedniego produktu, ułątwiając szybką i łatwą orientację w sprzedaży detalicznej. Każdy klient może znaleźć idealne naczynia dla siebie.

Kompleksowa obsługa klienta taka jak doradztwo ekspertów na rynku detalicznym oraz dział obsługi klienta firmy Fissler i gwarancje po sprzedaży są istotnymi cechami, które zapewniają doskonałą reputację marki Fissler.
Kontakt

Czy masz jakieś pytania, sugestie lub życzenia w odniesieniu do naszych produktów? Dział Obsługi Klienta Fissler z przyjemnością pomoże.

» kontakt

Znajdź Partnera

Szukasz sprzedawcy produktów Fissler? Tutaj znajdziesz adresy sklepów Fissler w Polsce.


» znajdź partnera