Krok po proku - wielofunkcyjny szybkowar

Dzięki nowym szybkowarom Fissler vitavit ® premium i vitavit ® comfort, zdrowe i pyszne dania można otrzymać w krótkim czasie. Potrzebny jest tylko jeden garnek do gotowania wielopoziomowego, wszystkie składniki są gotowane w tym samym garnku i w tym samym czasie. Delikatna pierś z kurczaka jest gotowa w ciągu zaledwie kilku minut, wraz z chrupiącą marchewką i fasolą.

252x168 etagenkochen step1 05

Po pierwsze, mięso jest podgotowane w szybkowarze w wysokiej temperaturze, aby upewnić się, że będzie soczyste. Potem dodajemy jakiś bulion lub inny płyn, a także zioła lub przyprawy według uznania.

252x168 etagenkochen step2 05

Przystawki, takie jak warzywa, są przycinane i krojone na kawałki o równej wielkości - następnie są umieszczane w specjalnych perforowanych wkładkach. Trójnog jest umieszczany pod garnkiem i wkładką.

252x168 etagenkochen step3 05

Teraz pokrywka umieszczana jest na garnku. Pomoc w pozycjonowaniu i sygnał akustyczny i optyczny ułatwiają zadanie. Gdy usłyszysz "kliknięcie" i zobaczysz "zielony" w okienku w uchwycie, urządzenie jest prawidłowo zamknięte. Następnie zawór sterujący nastawiamy na odpowiednią opcje gotowania. Kolorowe wskaźniki i sygnalizacja świetlna poprowadzi Cię bezpiecznie przez proces gotowania.

252x168 etagenkochen step4 05

Kiedy gotowanie zostało zakończone, szybkowar musi być pozbawiony ciśnienia przed otwarciem. Szybkowar vitavit®premium pozwala na łatwe zdekompresowane za pomocą zaworu - lub, jak na obrazku, przyciskiem zwalniającym.

252x168 etagenkochen step5 05

Po otwarciu szybkowaru wkład jest podniesiony. Ponieważ uchwyt jest wygięty lekko do wewnątrz, można to łatwo zrobić za pomocą łyżki. Uchwyt może przesuwać się tylko w jedną stronę, nie ma niebezpieczeństwa jego ruchu tam i z powrotem, podczas gdy wkład jest podnoszony. Następnie z garnka zostaje wyjęty trójnóg oraz mięso.

252x168 etagenkochen step6 05

Teraz wszystko jest ułożone na podgrzanym naczyniu - smacznego!
Kontakt

Czy masz jakieś pytania, sugestie lub życzenia w odniesieniu do naszych produktów? Dział Obsługi Klienta Fissler z przyjemnością pomoże.

» kontakt

Znajdź Partnera

Szukasz sprzedawcy produktów Fissler? Tutaj znajdziesz adresy sklepów Fissler w Polsce.


» znajdź partnera